Žvýkačky strong gum obsahují přírodní látky. Zejména vitamíny, minerály, výtažky z rostlin, které mají blahodárné účinky na lidský organizmus.
Žvýkáním dochází již v dutině ústní k postupnému uvolňování účinných látek obsažených ve žvýkačce a jejich postupnému vstřebávání. Tento způsob patří k nejúčinnějším v oblasti maximálního využití účinných látek organismem, protože látky jsou absorbováni přes sliznici přímo do krve a neprocházejí tedy trávicím traktem.
Pro uvolnění veškerých účinných látek se doporučuje žvýkat 5-20min. Záleží na intenzitě žvýkání.
Xylitol ( přírodní sladidlo) obsažené ve všech druzích žvýkaček STRONG GUM účinně zabraňují tvorbě zubního plaku a kyselých bakterií, které jsou původcem vzniku zubního kazu.
Nemají žádné vedlejší účinky. Při nadměrném užívání mohou mít projímavý účinek.
Obsahují vitamíny, minerály, výtažky z rostlin a přírodní sladidla.
U všech druhů žvýkaček je doporučení denní dávkování uvedeno na zadní straně obalu.
Vždy po jídle a pití ve spojitosti s doporučeným denním dávkováním.
Obsažené přírodní látky krom kofeinu ve žvýkačce ENERGY nejsou návykové. Při pravidelné aplikaci kofeinu se stane tělo na kofein rezistentní a může na něm vzniknout závislost. Kofein neurychluje vystřízlivění. Nemění osobnost a charakter člověka. Citlivost dětí na kofein se neliší od citlivosti dospělých.
Žvýkačky mohou studenti od 14-ti let.
Žvýkačky EXTRA DRIVE jsou vyráběny speciální technologií. Oproti klasickým žvýkačkám jsou účinné látky přidávány do ,,žvýkací gumy“ za velice nízkých teplot. Účinné látky nejsou zničeny vysokou teplotou. Toto také umožňuje vyrábět žvýkačky zcela bez chemických konzervantů.
Žvýkačky STRONG GUM vyrábí Estonská farmaceutická společnost.
V jednom balení-blistru je 10kusů žvýkaček.

Kontaktný formulár

Vaše jméno (povinné)

Váš email (povinné)

Předmět

Vaše zpráva